فیش پرینتر چیست؟

فیش پرینتر یک دستگاه است که برای چاپ فیش و فاکتور های خرید استفاده می شود. این دستگاه ها به طور عمومی از فناوری حرارتی برای چاپ استفاده می کنند و به صورت خودکار اطلاعات مربوط به خرید از طریق اتصال به سیستم دریافت کرده و چاپ می کنند. استفاده از دستگاه صندوق فروشگاهی یا فیش پرینتر در فروشگاه ها، رستوران ها و سایر مکان های خدمای بسیار رایج است.

تاریخچه ی فیش پرینتر

اولین فیش پرینترها در دهه 1970 معرفی شدند و از آن زمان تاکنون بهبودهای زیادی در این دستگاه اعمال شده است. امروزه فیش پرینترها به صورت پرتابل و یا به صوت اتصال به سیستم های کامپیوتری و فروشگاهی عرضه می شوند و قابلیت چاپ اطلاعات مانند تاریخ و زمان، قیمت، محصولات خریداری شده و سایر اطلاعات مورد نیاز را دارند.

برند بایامکس Bayamax

این برند در سال 1970 توسط شرکت تایوانی بنیان نهاده شد. اولین فیش پرینتر بایامکس در دهه 1990 توسط شرکت معتبر Bematech تولید شده است. این دستگاه ها ابتدا برای سرعت و دقت بالا در چاپ فیش ها طراحی شدند. با گذر زمان، فناوری های جدیدی نیز به این دستگاه افزوده شد تا عملکرد و کارایی آن ها بهبود یابد.

استفاده از فیش پرینتر بایامکس به کاهش خطاها و افزایش سرعت در پردازش تراکنش های مالی کمک کرده و بهبود کارایی مکان های مختلف را فراهم کرده است. این دستگاه ها امروزه به عنون یک وسیله ضروری برای پرداخت الکترونیکی و چاپ فیش های فروش استفاده می شود  و در بسیاری از مکان های خدماتی قابل مشاهده هستند.

ویژگی های فیش پرینتر

  • سرعت چاپ بالا : فیش پرینترها سرعت چاپ بالایی دارد که به کمک آن می توان به راحتی فیش ها و فاکتورها را چاپ کرد.
  • کیفیت چاپ بالا : کیفیت چاپ بالا موجب می شود فیش ها و فاکوتورهای چاپ شده واضح و خوانا باشند.
  • سازگاری با انواع سیستم ها :  فیش پرینتر ها، قابلیت اتصال به انواع سیستم های پردخات مختلف را دارد.
  • طراحی کوچک و قابل حمل :  اکثر فیش پرینترها دارای طراحی کوچک و سبک هستند که این ویژگی  باعث می شود تا بتوانند به راحتی حمل و نقل شوند و در فضای محدود نیز قرار گیرند.

معرفی یکی از محصولات 

شــاید بتــوان از چاپگــر حرارتــی صــدور فیــش 208BP بــه‌عنــوان اقتصــادی‌تریــن چاپگــر خانــواده بایامکـس یـاد کـرد. ایـن چاپگـر عـلاوه بـر قیمـت مناسـب، از کیفیتـی عالـی برخـوردار اسـت. عـرض چـاپ 8 سـانتی‌متری، سـرعت چـاپ 230 میلی‌متـر بـر ثانیـه، عمـر هـد 150 کیلومتـری و عمـر کاتـر 5.1 میلیـون بــرش قابلیــت فعالیــت در اصنــاف مختلــف مانند فعالیت رستورانی، نوبت دهی و فروشگاهی را بــه ایــن چاپگــر مــی‌دهــد. این دستگاه قابلیت پرینت بارکد‌های تک بعدی و دو بعدی را نیز دارد.

فروشگاه آی تی سی ، به عنوان نمایندگی فروش فیش پرینتر استوک برند بایا مکس و دیگر فیش پرینتر ها سعی بر این داشته است.تا با ارائه خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش فیش پرینتر استوک برند بایامکس رضایت مشتریان خود را جلب کند. این خدمات شامل تمام فعالیت ها و خدماتی است که بعد از خرید محصول ارائه می شود. هدف آن تضمین رضایت مشتریان و حفظ آن ها است.

دیگر خدمات اموری مانند تعمیر ، تعویض قطعات و مشاوره به مشتریان است.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *