فیش پرینتر چیست؟

فیش پرینتر یک دستگاه است که برای چاپ فیش و فاکتور های خرید استفاده می شود. این دستگاه ها به طور عمومی از فناوری حرارتی برای چاپ استفاده می کنند . به صورت خودکار اطلاعات مربوط به خرید از طریق اتصال به سیستم دریافت کرده و چاپ می کنند. استفاده از دستگاه صندوق فروشگاهی یا فیش پرینتر در فروشگاه ها، رستوران ها و سایر مکان های خدمای بسیار رایج است.

تاریخچه ی فیش پرینتر

اولین فیش پرینترها در دهه 1970 معرفی شدند و از آن زمان تاکنون بهبودهای زیادی در این دستگاه اعمال شده است. امروزه فیش پرینترها به صورت پرتابل و یا به صوت اتصال به سیستم های کامپیوتری و فروشگاهی عرضه می شوند و قابلیت چاپ اطلاعات مانند تاریخ و زمان، قیمت، محصولات خریداری شده و سایر اطلاعات مورد نیاز را دارند.

برند ابسون Ebson

ابسون (Ebson) شرکت ژاپنی تولید کننده محصولات الکترونیکی است که تاسیس آن به سال 1943 باز می گردد. این شرکت از زیر مجموعه شرکت ساینو اپسون بود، اما در سال 1975 به عنوان یک شرکت مستقل در بورس توکیو ثبت شد. ابسون از آن زمان به بیش از 100 کشور جهان صادرات داشته و به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های الکترونیکی جهان شناخته می شود.

ابسون اصلیت خود را در زمینه تولید پرینترها، اسکنرها، دستگاه های چاپ و دیگر محصولات الکترونیکی داشته و محصولات با کیفیت و نوآورانه ای را به بازار عرضه کرده است. این شرکت همچنین در زمینه تولید پروژکتورها، سینمای خانگی، ساعت هوشمند و دیگر دستگاه های الکترونیکی نیز فعالیت دارد.

باتوجه به کیفیت محصولات و نوآوری های ارائه شده، ابسون به عنوان یک برند معتبر و قابل اعتماد در دنیای الکترونیک شناخته شده و همواره در تلاش است تا نیاز های مشتریان خود را جلب و رضایت آنان را به دست آورد.

ویژگی های فیش پرینتر

  • سرعت چاپ بالا : فیش پرینترها سرعت چاپ بالایی دارد که به کمک آن می توان به راحتی فیش ها و فاکتورها را چاپ کرد.
  • کیفیت چاپ بالا : کیفیت چاپ بالا موجب می شود فیش ها و فاکوتورهای چاپ شده واضح و خوانا باشند.
  • سازگاری با انواع سیستم ها :  فیش پرینتر ها، قابلیت اتصال به انواع سیستم های پردخات مختلف را دارد.
  • طراحی کوچک و قابل حمل :  اکثر فیش پرینترها دارای طراحی کوچک و سبک هستند که این ویژگی  باعث می شود تا بتوانند به راحتی حمل و نقل شوند و در فضای محدود نیز قرار گیرند.

معرفی یک از محصولات

شــاید بتــوان از فیش پرینتر اپسون مدل T۸۸V، بــه‌عنــوان اقتصــادی‌تریــن چاپگــر خانــواده اپسون یـاد کـرد. ایـن چاپگـر عـلاوه بـر قیمـت مناسـب، از کیفیتـی عالـی برخـوردار اسـت. رزلوشن چاپ این دستگاه 180 (dpi) و تکنولوژی چاپ حرارتی آن قابلیــت فعالیــت در اصنــاف مختلــف مانند فعالیت رستورانی، نوبت دهی و فروشگاهی را بــه ایــن چاپگــر مــی‌دهــد. این دستگاه قابلیت پرینت بارکد‌های تک بعدی و دو بعدی را نیز دارد.

 

فروشگاه آی تی سی ، به عنوان نمایندگی فروش فیش پرینتر استوک برند اپسون و دیگر فیش پرینتر ها سعی بر این داشته است.تا با ارائه خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش فیش پرینتر استوک برند اپسون رضایت مشتریان خود را جلب کند. این خدمات شامل تمام فعالیت ها و خدماتی است که بعد از خرید محصول ارائه می شود. هدف آن تضمین رضایت مشتریان و حفظ آن ها است.

دیگر خدمات اموری مانند تعمیر ، تعویض قطعات و مشاوره به مشتریان است.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *