صندوق فروشگاهی استوک و نو اسکار

صندوق فروشگاهی کارکرده و نو اسکار (Oscar ) یک دستگاه محاسباتی است که در فروشگاه ها برای پرداخت و دریافت پول از مشتریان استفاده می شود. این صندوق ها اغلب دارای صفحه نمایش لمسی، کیبورد و قسمت مخصوصی برای قرار دادن پول و دریافت سفارشات هستند. صندوق فروشگاهی کارکرده و نو اسکار معمولا به یک سیستم پرداخت الکترونیکی اتصال دارد تا امکان پرداخت با کارت بانکی یا دیگر وسایل الکترونیکی نیز وجود داشته باشد. با استفاده از صندوق فروشگاهی کارکرده و نو اسکار، فروشندگان می توانند فاکتورها و رسیدهای خرید مشتریان را ایجاد و به ایشان ارائه کنند.

صندوق فروشگاهی کارکرده و نو اسکار چیست؟

شرکت اسکار ( Oscar ) فعالیت خود را در سال 1998 به صورت یک شرکت نوپا و کوچک آغاز کرده و تا به امروز فعالیت خود را ادامه داده است .این شرکت در ابتدا فقط در زمینه خدمات و نصب صندوق فروشگاهی فعال بود و نامی که ابتدا برای خود انتخاب کرده تحت عنوان پتروپوز بود. این شرکت متعلق به استرالیای غربی است و در سال 2004 بود که به صورت رسمی تحت عنوان اسکار کار خود را آغاز کرد. دستگاه صندوق فروشگاهی oscar عملکرد وسیعی دارد و می تواند روند تجارت شما را تحلیل و کنترل کند.

بازار صندوق فروشگاهی و پوز فروشگاهی هم مانند سایر کالاهای دیجیتال به دلیل پیشرفت روزافزون تکنولوژی در حال تغییر است. اسکار در گروه برند صندوق فروشگاهی قرار دارد که مانند سایر محصولات ماشین های اداری و تجهیزات فروشگاهی این صندوق فروشگاهی های کارکرده و نو اسکار هم از کیفیت خوبی برخوردار هستند. صندوق فروشگاهی کارکرده و نو  اسکار حافظ محیط زیست است.

صندوق فروشگاهی اسکار

 ویژگی های صندوق فروشگاهی استوک و نو  اسکار چیست؟ 

 • قابلیت اتصال به سیستم های مالی: این صندوق قابلیت اتصال به سیستم های مالی مختلف مانند حسابداری و مدیریت مالی را داراست
 • امنیت: صندوق فروشگاهی اسکار (oscar) دارای سیستم های امنیتی مختلف مانند رمزنگاری اطلاعات و سیستم های پشتیبانی می باشد که امنیت کاربران را تضمین می کند.
 • قابلیت اتصال به دستگاه های پرداخت الکترونیکی: صندوق فروشگاهی استوک و نو اسکار امکان اتصال به دستگاه های پرداخت الکترونیکی مختلف را داراست.
 • گزارش گیری: این صندوق دارای قابلیت گزارش گیری مختلف همچون گزارش مفصل فروش، موجودی کالا و درآمد روزانه است.
 • سهولت استفاده: صندوق فروشگاهی استوک و نو اسکار دارای رابط کاربری ساده و قابل فهم است که امکان استفاده آسان برای کاربران را فراهم می کند.

صندوق فروشگاهی اسکار

 کاربرد صندوق فروشگاهی اسکار چیست؟

با پیشرفت چشم گیر تکنولوژی روز به روز توقع ها از صندوق فروشگاهی بالا می رود و هم باعث می شود که برند ها و شرکت های مختلفی در این زمینه انتخاب را برای شما مشکل کنند. کاربرد صندوق فروشگاهی اسکار در فروشگاه ها، رستوران ها، کافه ها، فروشگاه های زنجیره ای و سایر واحدهای تجاری برای مدیریت و ثبت فروش می باشد.

مزایای صندوق فروشگاهی استوک و نو اسکار عبارتند از:

 1. سرعت و کارایی: صندوق فروشگاهی استوک و نو اسکار باعث افزایش سرعت و کارایی در فروشگاه  می شود. با استفاده از این صندوق، تراکنش ها به سرعت انجام می شود. و انتظار مشتریان کاهش می یابد.
 2. دقت و کم خطا: صندوق فروشگاهی اسکار دارای سیستم های خودکار است که از انسانیت کمتری برخودار هستند. این باعث کاهش خطاهای انسانی و افزایش دقت در تراکنش ها می شود.
 3. گزارش گیری: صندوق فروشگاهی استوک و نو اسکار قابلیت گزارشگیری دقیق از تمامی تراکنش ها، موجودی کالاها و فروش را فراهم می کند. این امکان به صاحبان فروشگاه کمک می کند تا بهترین تصمیمات را بگیرند و عملکرد فروشگاه خود را بهبود بخشند.
 4. بهبود تجربه مشتری: استفاده از صندوق فروشگاهی اسکار باعث بهبود تجربه مشتری می شود. این صندوق باعث افزایش سرعت و دقت در انجام تراکنش ها می شود و به مشتریان امکان می دهد به راحتی خرید کنند و از خدمات بهتری برخوردار شوند.

با پیشرفت چشم گیر تکنولوژی هم روز به روز توقع ها از صندوق فروشگاهی ها بالا می رود و هم باعث می شود که برند ها و شرکت های مختلفی در این زمینه انتخاب را برای شما مشکل کنند.

 

صندوق فروشگاهی اسکار

معایب صندوق فروشگاهی اسکار عبارتند از:

 1. هزینه نصب و راه اندازی این صندوق ها بالا است و ممکن است برای کسانی که تازه وارد هستند، این هزینه بیش از حد باشد.
 2. صندوق های فروشگاهی اسکار نیازمند تنظیمات و پیکربندی دقیق هستند و این می تواند زمان بیشتری برای آموزش و استفاده کاربران به خود بگیرد
 3. صندوق های فروشگاهی اسکار نیاز به اتصال به اینترنت دارند و در صورت قطعی اینترنت و یا اختلال در شبکه، ممکن است سیستم متوقف شود.

شرکت آی تی سی لیبل در عرضه صندوق های فروشگاهی اسکار و دیگر برندهای به نام فعالیت می کند و  همچنین در حوزه تعمیرات جزو پرچم داران می باشد. این شرکت رضایتمندی شما مصرف کنندگان و خریداران جزو اولویت های این شرکت می باشد همچنین می توانید برای مشاوره رایگان و انتخاب درست تر با مشاوران در ارتباط باشید.

 

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *