معرفی برند بارکدخوان دست دوم اکسیوم (Axiom)

بارکدخوان استوک اکسیوم (axiom) یک دستگاه خواننده بارکد است که بیشترین کاربرد آن در مغازه ها، انبارها، فروشگاه ها و صنایع مختلف است. این دستگاه برای خواندن بارکدها، کدهای محصول و اطلاعات مرتبط با کالاها استفاده می شود. این اطلاعات می تواند شامل قیمت، موجودی، اطلاعات فنی و دیگر اطلاعات مربوط به محصول باشد.

بارکدخوان دست دوم اکسیوم چیست؟

بارکدخوان دست دوم اکسیوم (axiom) به صورت دستی یا اتوماتیک قادر به خواندن بارکدها بوده و امکان انتقال داده های خوانده شده به سیستم مدیریت موجودی یا نرم افزار های مربوطه را فراهم می کند. بارکدخوان دست دوم اکسیوم axiom برای افزایش سرعت و دقت در عملیات خواندن بارکدها و اطلاعات مورد نیاز استفاده می شود و به صورت گسترده در صنایع مختلفی نظیر خرده فروشی، غذا و نوشیدنی، دارو سازی و غیره  مورد استفاده قرار می گیرد.

بارکدخوان دست دوم گودکس برای خواندن بارکدها در فروشگاه ها،انبارها،ادارات، بخش های پزشکی و سایر صنایع کاربرد دارد.بارکدها ،الگوهایی از خطوط و فضای اندک های متصل به یکدیگر هستند که اطلاعات متناظر با محصول یا کالا را در خود دارند.بارکدها به صورت یک کد بصری روی محصولات یا بسته بندی ها چاپ می شوند و اطلاعاتی نظیر قیمت، کد محصول،معرفی محصول و غیره را نمایان می سازند.

بارکدخوان دست دوم اکسیوم

 

بارکدخوان اکسیوم ونحوه کاربرد آن

بارکدخوان دست دوم اکسیوم (axiom) به صورت دستی یا اتوماتیک قادر به خواندن بارکدها بوده و امکان انتقال داده های خوانده شده به سیستم مدیریت موجودی یا نرم افزارهای مربوطه را فراهم می کند. این دستگاه برای افزایش سرعت و دقت در عملیات خواندن بارکدها و اطلاعات مورد نیاز استفاده می شود و به صورت گسترده در صنایع مختلفی نظیر خرده فروشی، غذا و نوشیدنی، داروسازی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.با سرعت بالا دقت بالا و قابلیت های پیشرفته ای مانند قابلیت اتصال به شبکه های تحت وب، قابلیت های اسکن و ذخیره اطلاعات بیشتر و نمایش آمارهای مربوط به بارکدها، یکی از بهترین گزینه ها برای کاربردهای صنعتی، تجاری و اداری است.

مشخصات فنی بارکد خوان اکسیوم دو بعدی مدل PTD8223-2D

 • وزن : 200 گرم
 • انواع بارکدهای قابل خواندن : تمامی بارکدهای استاندارد، دو بعدی ، تک بعدی
 • محدوده خواندن بارکد : 0-35 میلی متر
 • حافظه ذخیره : 6000 هزار بارکد
 • نوع اتصال : بی سیم تا شعاع 200 آنلاین
 • پورت : USB.
 • تعداد اسکن:650اسکن در ثانیه

  بارکدخوان axiom

  امکانات بارکد خوان بی سیم 4012 Axiom ( بارکد خوان بی سیم حافظه دار آکسیوم 4012 )

  1- بارکد خوان بی سیم  دست دوم اکسیوم با برد وایرلس 20 متر2- بارکدخوان بی سیم با حافظه بیش از 3000 بارکد3- بارکد خوان بی سیم با سیستم اسکنر نوری برای اسکن بارکدهای مخدوش و یا چاپ شده بر روی سطوح براق4- بارکد خوان بی سیم حافظه دار با قیمتی مناسب برای صنایع خرده و کوچک امکانات بارکد خوان PDT Axiom 8223

  1- بارکد خوان ( بارکد اسکنر )  Axiom 8223 دارای 30000 حافظه ذخیره بارکد میباشد

  2-بارکد خوان ( بارکد اسکنر )  Axiom 8223 دارای صفحه نمایش میباشد

  3- بارکد خوان ( بارکد اسکنر ) Axiom 8223 دارای قابلیت مشاهده تعداد بارکدهای خوانده شده میباشد

  4- بارکد خوان ( بارکد اسکنر )  Axiom 8223 به صورت آنلاین تا 200 متر بارکدها را به سیستم کامپیوتر انتقال میدهد

  5-بارکد خوان ( بارکد اسکنر )  Axiom 8223 به صورت آفلاین تا 30/000 بارکد را در خود ذخیره میکند

  6- بارکد خوان ( بارکد اسکنر )  Axiom 8223 علاوه بر خواندن بارکد میتوان به آن تعداد هم داد

  7- بارکد خوان ( بارکد اسکنر )  Axiom 8223 قابلیت حذف بارکدهای خوانده شده را دارد

  8- بارکد خوان ( بارکد اسکنر )  Axiom 8223 دارای صفحه کلید بوده و بارکدهای که توسط اسکنر آن خوانده نشود را متوان به صورت دستی وارد کرد

  9- بارکد خوان ( بارکد اسکنر )  Axiom 8223 داری لیزر قوی با قابلیت اسکن بارکد تا 52 سانت را دارا میباشد

  10- بارکد خوان ( بارکد اسکنر )  Axiom 8223 جایگزینی مطمئن به جای هند هلد ( موبایل کامپیوتر ) برای انبار داری و انبار گردانی و اموال داری و میباشد

شرکت آی تی سی لیبل توانسته است با بکارگیری اطلاعات جمع آوری شده مشتریان مختلف کار آمد ترین آنها را انتخاب کرده و در سبد کالاهای خود موجود کند تا از همه جهات مشتریان بتوانند سود ببرند چه از لحاظ کارایی دستگاه بارکد خوان axiomو چه از لحاظ قیمت بارکدخوان اکسیوم و چه از لحاظ کارایی آسان این شرکت سعی کرده است محصولاتی نظیر بارکد خوان اکسیوم را ارئه دهد که از نظر نصب و راه اندازی آسان بوده و هر کاربری با سواد ناچیز هم بتواند با آنها کار کند.

شرکت آی تی سی ریپیر سعی بر این داشته است تا برای  رفاه حال مصرف کنندگان و خریداران خود تمامی  فیلمهای آموزشی خود را در اختیار آنها بگذارد و یا از طریق دانلود درایور بارکدخوانaxiom بتوانند مشتریان عزیز بهترین استفاده را از محصولات خریداری شده بکنند . و همچنین بخش پشتیبانی و آموزش شرکت آی تی سی لیبل در کمترین زمان ممکن  آماده هرگونه آموزش حضوری و غیر  حضوری میباشد. آی تی سی لیبل تمام تلاش خود را خواهد کرد تا سوالی بی پاسخ و مشکلی بدون راه حل وجود نداشته باشد.

 

 

 

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *