برچسب وید چیست؟

لیبل وید (VOID Label) نوعی برچسب امنیتی است که به گونه ای طراحی شده تا در هنگام برداشتن یا دستکاری برچسب، یک پیام باطل کننده (void) بر روی بستر برچسب نمایان میشود. این قابلیت بسته به نتیجه دلخواه از طریق روکش ها و ورقه های مخصوصی ایجاد می شود که با جدا شدن برچسب از روی سطح، جدا یا لایه لایه می شوند.

برچسب وید چیست؟

رایج ترین نوع برچسب وید، انتقال جزئی یا Partial transfer است. این لیبل وید با استفاده از یک پوشش مواد اصلی و لایه اضافی یا یک چسب آزاد کننده ایجاد می شوند. هنگام دستکاری برچسب، بخشی از لایه اضافی به مواد سطح پایین می چسبد و بخشی نیز به چسب، که باعث می شود یک پیام VOID روی هر دو لایه لیبل ظاهر شود.

این برچسب ها معمولاً با مواد پلی استر و یک لایه اضافی ساخته می شوند که یا لایه دیگری از پلی استر است یا یک پوشش نازک معمولاً رنگی یا فلزی روی آن را میپوشاند. از برچسب وید معمولا برای بسته بندی استفاده میشود و هنگام از بین رفتن، علامت پاک نشدنی از خود به جا میگذارد.

در حالی که اکثر شرکت ها از حالت اول نوشتار یعنی همان VOID استفاده می کنند، (وید به معنای ابطال گارانتی یا هر مورد دلخواهی است.) این نوشته را می توان متناسب با هر برندی شخصی سازی کرد. بعنوان مثال میتوان به جای وید از نام برند یا حتی کلمات فارسی استفاده کرد.

چرا از برچسب وید باید استفاده کنیم؟

لیبل VOID اساساً به شناسایی، علامت گذاری و جلوگیری از ایجاد دستکاری های امنیتی کمک می کند. برچسب وید ضد دستکاری است. اگر میخواهید از امنیت تجهیزات و کالاهای حرفه ای خود که برای فروش یا حمل و نقل عرضه کرده اید اطمینان کامل حاصل کنید، استفاده از این برچسب ها بسیار به کار شما می آید.

چرا از برچسب وید باید استفاده کنیم؟

مزایای برچسب وید چیست؟

ویژگی های مطلوب لیبل وید، سبب شده مزایای زیادی داشته باشد، از جمله این مزایا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

قابلیت شخصی سازی و کاستومایز: رنگ، ابعاد، طرح و نوشته برچسب وید میتواند کاملا با توجه به خواسته شما شخصی سازی شود.

محافظت تمام عیار: مزیت اصلی لیبل وید، ماهیت بازدارنده ای است که در برابر سرقت و دستکاری کالای شما دارد. به محض این که بسته بندی محصول شما تحت دستکاری قرار بگیرد، پیام هشدار VOID یا باطل بلافاصله نمایان می شود. از طرفی برگرداندن برچسب به حالت اولیه غیر ممکن است.

دوام و پایداری: برچسب وید بسیار با دوام است (معمولا تا یک سال) و در این مدت نباید نگران باز شدن احتمالی برچسب از کالا باشید.

استفاده ساده: چسباندن لیبل وید روی سطوح بسیار آسان بوده و در این راه مشکلی نخواهید داشت.

جلوگیری از کلاهبرداری: لیبل وید نیز مانند هولوگرام در راستای جعل و کلاهبرداری کالای شما مقاومت شایسته ای میکند. با استفاده از برچسب وید شما به مصرف کننده نهایی این اطمینان را میدهید که کالای اصل را خریداری نموده است

لیبل یا برچسب وید (VOID label) یکی از بهترین برچسب هایی است که برای مقاصد امنیتی به کار برده میشود. هنگامی که لیبل وید روی محصولات مورد دستکاری قرار میگیرد، عبارتی مانند VOID یا openVOID روی آن ظاهر میشود. وید به معنای باطل شده است و معمولا برای برچسب های انواع بسته بندی که نیاز به حفاظت دارد استفاده میشود.

مزایای برچسب وید چیست؟

انواع لیبل وید

انواع مختلف برچسب وید شامل دو دسته اصلی میشوند:

برچسب وید بدون اثرگذاری

ساختار برچسب وید بدون اثر بر این اساس است که هنگام جداسازی از روی سطح فقط عبارت چاپ شده (VOID) را روی سطح از خود باقی میگذارد.

انواع لیبل وید

برچسب وید اثرگذار کامل

این برچسب تمامی اطلاعات لایه دوم یا رویی را روی سطح از خود باقی میگذارد. اطلاعاتی شامل تصویر، رنگ، VOID و برند شما.

لیبل وید و مزایای آن

مزایا و ویژگی های برچسب لیبل وید چیست؟

ان موارد زیر را نام برد:

حفاظت از کالا و جلوگیری از دستکاری، تقلب و جعل

دوام و پایداری در برابر شرایط سخت محیطی (البته برچسب pvc بهتر است.)

دارای قابلیت شخصی سازی بسیار بالا (اعم از درج برند، لوگو و حروف اختصاصی خود)

قیمت مناسب و کیفیت عالی مانند برچسب اموال

فروش ویژه لیبل زن بیکسلون

فروش انواع لیبل زن و فیش پرینتر بیکسولون

1 Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *