بارکدخوان کارکرده دو بعدی یک دستگاه الکترونیکی است که برای خواندن اطلاعات از بارکدهای دو بعدی استفاده می شود.این دستگاه از دوربین و نرم افزار خاصی برای تشخیص و خواندن اطلاعات از بارکدها استفاده می کند. بارکدهای دو بعدی شامل خواندن اطلاعت از بارکدها استفاده می کند. بارکدهای دو بعدی دست دوم شامل اطلاعات گوناگونی مانند متن، لینک و اطلاعات تماس می باشند و این دستگاه ها به کاربران کمک می کنند تا اطلاعات را به سرعت و دقت بخوانند.

بارکد خوان دست دوم به بارکد خوانی گفته میشود که آکبند نیست و قبلا مورد استفاده قرار گرفته است؛ بارکد توسط این دستگاه اسکن می شود و اطلاعات کالا به سیستم صندوق فروشگاهی انتقال و سپس محاسبه انجام می شود، استفاده از بارکد خوان، راه حلی بسیار مناسب برای مدیریت هرچه بهتر کالاها، مشتریان و حساب آنها می باشد.

 

بررسی بارکدخوان دو بعدی

بارکدهای دو بعدی دست دوم معمولا در بسته بندی محصولات، کارت های ورودی و خروجی، کوپن ها و بوشهر اطلاعات ارتباطی استفاده می شوند.بارکدها به کاربران کمک می کنند تا به راحتی و سریع اطلاعات مورد نیاز را کسب و استفاده نمایند.

بارکد خوان دو بعدی

بارکد خوان دوبعدی دست دوم که اسکنر دو بعدی نیز نامیده می‌شود، تصاویر دقیق‌تر و هوشمندانه‌تری نسبت به نمونه‌های یک بعدی خود می‌گیرد. اسکنرهای بارکد دو بعدی اغلب قادر هستند بارکدهای یک بعدی را نیز بخوانند. آنها می توانند بارکد را در هر جهت یا حتی از روی صفحه نمایش ضبط کنند.

بارکد دو بعدی  دست دوم چیست؟

بارکدهای دوبعدی بارکدهایی هستند که از ماتریسی از اشکال (نقطه، مربع، شش ضلعی و غیره) تشکیل شده‌اند. در این بارکدها داده‌ها به صورت عمودی و افقی کدگذاری شده‌اند. بسته به نوع بارکد دوبعدی، معمولاً می‌تواند بیش از داده‌های الفبایی و عددی را در خود جای دهد. همچنین حجم بسیار بیشتری از داده‌ها را نسبت به بارکد یک‌بعدی در اندازه بسیار کوچک‌تر در خود ذخیره کنند.

بارکدهای دو بعدی  دست دوم چگونه استفاده می شوند؟

سیستم تایید کد تاریخ و برچسب خودکار ما با اسکن بارکد دوبعدی روی هر محصولی که در خط بسته بندی حرکت می کند و مقایسه اطلاعات با اطلاعات شغلی که توسط مدیر فنی در ناحیه نظارتی سیستم برنامه ریزی شده است، از عملیات شما محافظت می کند. این به طور قابل اعتمادی تضمین می کند که بسته بندی نوع درستی است که به آن شغل اختصاص داده شده است و به طور قابل توجهی خطر پرهزینه فراخوان و برداشت محصول ناشی از اشتباهات برچسب و بسته بندی را کاهش می دهد و همچنین از مصرف کننده در برابر هرگونه اطلاعات نادرست آلرژن محافظت می کند.شما می توانید از برندهای نامداری مانند:بارکدخوان دو بعدی اسکار مدل unibarبارکدخوان دو بعدی دیتالاجیک مدل 2430بارکدخوان دو بعدی هانیول4600 و غیره می باشد که میتوانید از آنها بنا بر کسب کار خود استفاده نمایید.

 

چرا از بارکدهای دوبعدی برای تایید کدهای برچسب و تاریخ استفاده می کنیم؟

کارکردهای بارکدخوان دو بعدی مزایای بسیاری دارد. این بارکدها در محیط تولید مواد غذایی قابل اعتمادترین هستند. این بارکدها به ایمنی کارخانه، محصولات و برند شما کمک می کنند! مزیت اصلی استفاده از بارکدهای دوبعدی بر خلاف بارکدهای یک بعدی این است که در صورت آسیب جزئی می توانند همچنان کار کنند. این امر مزیت بزرگی در شرایط کاری متغیر (برای مثال یک محیط تولید مواد غذایی) به شمار می رود.

خرده فروشان برای کنترل قیمت به بارکدهای یک بعدی متکی هستند. هر بار که قیمتی تغییر می‌کند، خرده‌فروشان باید قیمت‌های خود را برای دانلود اطلاعات جدید بازنشانی کنند. اگر اطلاعات نسخه بسته‌بندی در بارکد یک بعدی نگهداری شود، بارکد باید گسترش یابد تا اطلاعات جدید را در خود جای دهد. بارکدهای دوبعدی راه حل مفیدی را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد تمام اطلاعات مورد نیاز شما، در یک فضای بسیار کوچک جداگانه نگهداری شود تا ظاهر بسته بندی مختل نشود.

خرید دستگاه بارکدخوان دست دوم

شرکت فنی مهندسی ITC عرضه کننده انواع بارکدخوان  دست دوم و یا کارکرده استوک با بهترین قیمت بازار، همراه با مشاوره رایگان قبل از خرید؛ لازم به ذکر است که تمامی بارکدخوان های استوک موجود در شزکت ITC از برندهای مطرح مانند بارکدخوان دو بعدی اسکار مدل Unibar، دو بعدی نیولند، هانیول voyager،دیتالاجیک ،می‌باشند و از کیفیت فوق العاده، طول عمر بالا و طراحی منحصر به فرد نیز برخوردار هستند.

قیمت دستگاه بارکدخوان دست دوم و کارکرده

در این دسته بندی از سایت ITC انواع بارکدخوان دست دوم موجود نمایش داده می‌شود، جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۹۲۴۸۷۳۳۹ تماس حاصل فرمایید.

 

بارکدخوان دو بعدی دست دوم :کد‌های QR، در تبلیغات و بازار‌یابی مورد استفاده قرار می‌گیرند. علاوه بر این، بارکد‌های دو بعدی دست دوم میتوانند اطلاعات عمودی و افقی بیشتری را تا ۲۰۰۰ نویسه و یا حتی بیشتر را، ذخیره کنند. همچنین، این‌ بارکد‌خوان‌ها قابلیت پیوند به وب‌سایت را نیز دارند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *